Aktualitet

Gramoz Ruçi imiton Edi Ramën, luan basketboll me kostum (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:15 - 16/09/19 |
mapo.al

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi ka tërhequr vëmendjen e mediave ditën e sotme, pasi ka qenë i pranishëm në shkollën profesionale “Petro Sota” në Fier, dhe ka imituar një nga veprimet më të pëlqyera të Edi Ramës.

Ruçi është parë me kostum dhe kollare, duke luajtur basketboll, gjë që Rama e bën çdo ditë në zyrën e tij, e shpeshherë kur shkon në shkolla të cilat kanë një fushë basketbolli. Mirëpo dihet se Ruçi nuk është i vetmi që imiton shefin e Qeverisë. Mesa duket, të gjithë duan të jenë si lideri!


Etiketa: , , ,

Pas