Aktualitet

Gramsh: Bie në greminë, humb jetën babai i dy fëmijëve


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:07 - 07/04/18 |
mapo.al

Një 45-vjeçar, baba i dy fëmijëve, ka humbur tragjikisht jetën këtë të shtunë në fshatin Lemnysh të Gramshit.


Arben Jonuzi po kulloste bagëtitë në mal, kur ka rrëshqitur dhe ka përfunduar dhjetëra metra poshtë në një greminë të thepisur.


Për nxjerrjen e trupit të 45-vjeçarit shkuan forca të policisë dhe të zjarrfikëses, të cilët kanë hasur vështirësi për shkak të terrenit të thepisur.Operacioni i autoriteteve mësohet se vijon ende.
1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas