Aktualitet

Granada është shumë e fortë për Teutën, humbet 4 me 0 në DurrësBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:52 - 17/09/20 |
mapo.al

Eleminohet skuadra e parë shqiptare nga Europa League. Tauta ka humbur në Durrës 4 me 0 me spanjollët e Granada-s.


Me shumë yje në ekip, Soldado me shok i kanë mbyllur llogaritë që në pjesën e parë, ku shënuan 3 gola.


I pari shënoi Soldado, më pas Kenedy dhe dy golat e tjerë u shënuan nga Herrera. Tetuta provoi të shënonte të paktë një gol, por nuk ja doli përballë një ekipi shumë herë më të fortë.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas