Aktualitet

Granit dhe Taulant Xhaka i bëjnë të atit dhuratën luksoze (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:35 - 02/04/21 |
mapo.al

Dy futbollistët e njohur shqiptarë Graniti dhe Taulant Xhaka së fundi i kanë bërë një dhuratë tepër luksoze babait të tyre. Këtë e ka bërë vetë të ditur Taulanti përmes një postimi në rrjetet sociale. Ai ka ndarë foton e një makine luksoze të markës “Benz” dhe brenda saj shihet i ati duke e testuar atë.


“Dhurata nga unë dhe Graniti, për babin më të mirë në botë”, ka shkruar Taulanti, ku ka etikuar dhe të vëllain, Granitin.


Kujtojmë se disa ditë më parë Taulanti ka festuar 30-vjetorin e tij dhe urimin më të bukur e ka marrë nga i vëllai Graniti. “Gjaki jem vllau jem, m’jape keshilla kur kisha nevoj e m’jape men, jom rrit me ty jom rrit me luana ti je pjesa jem e dyt se na ka ba nana, syni kurr stu ka trem trupi mu ka terqeth n 2014 kur emri yt u permen, rrnofsh me familje e me Klevisin e kena ba krenar kejt farefisin. HAPPY BIRTHDAY ”, ka shkruar Graniti. /tvklan.al1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas