Aktualitet

Greqi- 56 viktima dhe mbi 2 mijë raste të reja nga koronavirusi në 24 orë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:19 - 21/05/21 |
mapo.al

Greqia është rihapur tashmë për shkak të turizmit, por shifrat e COVID-19 vijojnë të jenë të larta.


2 mijë e 20 raste janë regjistruar në 24 orët e fundit ndërsa 56 pacientë kanë humbur jetën.


 Lajmi i mirë është se numri i pacientëve të shtruar në intubim është në rënie teksa ka shkuar në 617 të tillë.1
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas