Aktualitet

Greqi – E zë poshtë traktori, humb jetën 38-vjeçari shqiptar (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:07 - 16/05/20 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Modio të Komunës së Amfikleia – Elatia, në Greqi.


Dy punëtorë, një bullgar 45 vjeç dhe një shqiptar 38 vjeç, baba i dy fëmijëve, kishin ngarkuar një zetor me baza.Zetori u përmbys në një pikë zbritëse, duke bllokuar të dy punëtorët poshtë tij. Me shumë përpjekje, janë nxjerrë trupat e dy burrave, por ata kishin humbur jetën të dy tragjikisht.


Nga Departamenti i Policisë Amfikleia kanë shkuar në vendngjarje dhe po punohet për të përcaktuar shkakun e tragjedisë.


Etiketa: ,

Pas