Aktualitet

Greqi – Shkon në 55 numri i viktimave nga koronavirusi

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:30 - 03/04/20 |
mapo.al

Në Greqi ka shkuar në 55 numri i viktimave nga CoVid-19. Dy viktima janë shënuar në spitalin e Nauses në Greqinë veriore.


Ata janë një 60 vjeçar dhe një 78 vjeçare. Të dy kishin sëmundje të tjera.


Numri i të infektuarve te fqinji jugor e ka tejkaluar shifrën e 1500 personave.
Etiketa: ,

Pas