Aktualitet

Greqia shënon viktimën e 173-të nga COVID-19, 10 raste të reja në 24 orë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:41 - 26/05/20 |
mapo.al

Greqia ka shënuar edhe një viktimë së fundmi nga COVID-19 duke e çuar bilancin në 173.


Vendi fqinj në 24 orët e fundit ka shënuar 10 raste të reja dhe pritet që numri së shpejti të kapë shifrën 2 mijë e 900.


Tashmë Greqia ka vetëm 18 të intubuar në spitale me COVID-19 teksa pret nisjen e sezonit turistik veror.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas