Aktualitet

Greta Koci në një lidhje? Këngëtarja shuan kuriozitetet


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:13 - 05/03/20 |
mapo.al

Këngëtarja e skenës muzikore shqiptare, Greta Koci, ka bërë publike lidhjen e saj për herë të parë.


E ftuar tek emisioni  “Rudina”, gjatë bisedës Rudina e ngacmoj duke i thënë se astrologe Meri tha që shenja e Peshores këtë vit duhet të vendosë në dashuri.


Varej nga ty tha Meri. Se je ti ajo që nuk pranon dhe refuzon. Por këtë vit duhet të vendosësh” ju drejtua Rudina këngëtares.Këtë vit besoj që jemi në ujëra të mirë”, u përgjigj Greta duke mos treguar më shumë për personin që ia ka rrëmbyer zemrën.Këngëtarja ka publikuar dhe projektin e saj të fundit muzikor “Lum kush m’ka” i cili është pritur mirë nga publiku.

 

1


Etiketa: ,

Pas