Aktualitet

Grida Duma i përgjigjet Veliajt: Nuk shpëton dot nga e vërteta


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:00 - 23/01/21 |
mapo.al

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, përmes një statusi në “Facebook”, ka reaguar ndaj kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj, pasi ky i fundit tha se do ta padisë për shpifje.


Duma shprehet se PD nuk do të ndalet që të zbulojë të vërtetën, duke shtuar se edhe më herët ka fituar gjyqe ndaj Veliajt.


Statusi i Grida Dumës:

Buratini i Ramës është i kapur kokë e këmbë!Asnjë mjet nuk do më ndalojë mua, Partinë Demokratike të luftojmë për të vërtetën!Askush nuk do të na ndalojë të themi të vërtetën dhe në 25 prill ti japim shqiptarëve një qeveri që kujdeset për ta.

Bashkëngjitur shikoni gjyqin të fituar me Veliaj për shpifje, kur denoncuam të tjera shkelje dhe abuzime te tij me taksat e shqiptarëve.

Lexo edhe :  Situata pas 25 prillit- PD mbledh kryesinë dhe Këshillin kombëtar, ja dita

1


Etiketa: , ,

Pas