Aktualitet

Gruaja i helmoi nënën me fostoksinë, zbardhet dëshmia e djalit


               Publikuar në : 14:47 - 20/05/19 |
mapo.al

Ditën e sotme, Oltion Lame dëshmoi në Gjykatën për Krime të Rënda, në gjyqin që po zhvillohet ndaj ish-bashkëshortes së tij, Marjana Çmeta, e cila akuzohet se vrau vjehrrën e saj, Lirie Lami, duke e helmuar me fostoksinë. Gjatë seancës së sotme djali i viktimës, Oltioni, dëshmoi në lidhje me ngjarjen. Sipas tij, nëna dhe ish-gruaja kishin pasur konflikte.

“Ditën e ngjarjes, nëna kishte shkuar te banesa për të çuar qumështin”– tha djali, ndërsa vrasja sipas tij ka ndodhur pas largimit për në punë.Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas