Aktualitet

Gruaja më me fat në botë, fiton lotarinë tre herë brenda tre viteve


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:20 - 30/11/21 |
mapo.al

Kur fati të troket tek dera. Ky është dhe rasti i një gruaje nga Maryland e cila festoni fitoren e lotarisë, e treta brenda tre vitesh.


61 vjeçare kishte blerë dy bileta 5 dollarëshe dhe fitoi çmimin e 50 mijë dollarëve.


Në 2018 ishte hera e parë kur ajo fitoi bonusin prej 50 mijë dollarësh.Tetori i vitit më pas sërish bingo! Gruaja fiton duke luajtur Cash Craze Doubler.
Por ajo që ishte më shokuese ishte fitorja për herë të tretë: “Nuk i besoja syve”, u tha ajo zyrtarëve të lotarisë.Kur ka shumë njerëz që luajnë çdo ditë e nuk fitojnë asgjë, rasti i gruas është vërtetë i rrallë.

6


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas