Humor, Kryesore

Gruaja shtatzënë poston një foto të pafajshme, por njerëzit shohin diçka të ndyrë

Georgia Shortall nuk e kishte menduar kurrë se një foto e saj do të përhapej si rrufe nëpër median sociale.


28-vjeçarja shtatzënë bëri një foto përpara pasqyrës dhe deri vonë nuk e kuptoi se përse fotoja e saj po komentohej kaq shumë.

Por ju a e kuptoni se çfarë nuk shkon me foton?

Shortall, nga SHBA, tha se vogëlushi i saj po kalonte me shpejtësi kur bëri foton.

Kjo bëri që të krijohet ky moment.

<
>
fotoja1 fotoja2 fotoja3
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas