Aktualitet

Grushte e shkelma mes futbollistëve, plas dhuna në ndeshjen Bylis-Laçi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 00:09 - 14/02/21 |
mapo.al

Një skenë e shëmtuar dhune është regjistruar në minutën e 63-të në ndeshjen Bylis-Laçi e vlefshme për javën e 19-të të Kategorisë Superiore.

Lojtarët janë përleshur me grushta dhe shkelma, duke na kthyer shumë vite pas.


Një moment i paprecedentë, që pritet të ketë pasoje të rënda dhe dënime shembullore nga Komisioni i Disiplinës.
Nuabueze bën boksierin, gjakoset edhe Kuli. Carkanji dhe Nuabueze ndëshkohet me karton të kuq. Të dyja skuadra me 10 lojtarë në fushë.


1Etiketa: ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas