Aktualitet

Habia – Fluks qytetarësh për votimet e strukturave të LSI (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:03 - 22/11/20 |
mapo.al

Tanimë janë kryer zgjedhjet për strukturat e Lsi për zgjedhjet e 25 prillit.


Sipas Silva Cakës pjesmarrja ishte në nivelet e 80.7%.


Më shumë se gjysma e antarësisë votoi online por nuk duket të ketë qënë kështu situata në njësinë dy në Tiranë.

Rradhë të gjata qytetarësh në pritje për të vendosur për kryetare njësie dhe delegatët e partisë.Për më tepër ndiqni video të ndryshme nga qytetarë të njësisë 2.1


Etiketa: , , ,

Pas