ShowBizz

Habit Ashley James: Gjoksi i madh më ka shkaktuar mjaft telashe

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 17:32 - 12/09/19 |
mapo.al

Dj Ashley James ka shkaktuar së fundmi mjaft habi me rrëfimin e saj në “White Wine Question Time”. Ajo ka treguar se gjoksi i bollshëm ka qenë një “tragjedi” në jetën e saj, sidomos në periudhën e adoleshencës.


“Mësuesit më dënonin vazhdimisht kur më shihnin teksa përqafoja tim vëlla. Ato më thonin: Nga ta dinë njerëzit në qytet se ai është yt vëlla dhe çfarë do të mendojnë kur një vajzë bjonde me gjinj të mëdhenj përkedhelet në publik me një djalë?”-ka rrëfyer Ashley James. “Morali im gjithmonë vihej në dyshim”-është shprehur më tej ajo.

Etiketa:

Pas