KMR

Habit eskorta: Më paguajnë me shifra marramendëse vetëm për t’i ofruar këtë gjë klientëve të mi

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:48 - 11/10/18 |
mapo.al

Jenna, një eskortë profesionale britanike, ka rrëfyer historinë e saj dhe raportin që ka krijuar me klientët pasanikë.


Ajo tregon se meshkujt e paguajnë më së shumti vetëm që ajo t’iu bëjë shoqëri apo t’i dëgjojë ata të shprehin shqetësimet e tyre, e më pas mund të bëjnë edhe seks. Në disa raste ajo shprehet se meshkujt të cilët e kanë marrë në ambientet e tyre private kanë preferuar më shumë që të shikojnë një film me të sesa të bëjnë seks sepse klienti i këtij rasti i kishte treguar se gruaja e tij asnjëherë nuk e shoqëronte të shikonin një film.


Ai e kishte paguar 25-vjeçaren plot 2.500 dollarë për vetëm një natë që kishin shpenzuar duke parë një film në jahtin e tij privat. Në vitet e saj të eksperiencës si eskortë, ajo ka kuptuar se meshkujt të cilët zgjedhin të kalojnë disa orë apo ditë me to, e bëjnë këtë së pari për nevoja psikologjike e më pas për ato fizike.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas