Aktualitet

Vjollca Ademi: Burrit i thashë le të të tradhtojë Zhaneta, të dashur e ke


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:14 - 07/01/21 |
mapo.al

Bashkëshortja e Përparim Ademit, në dëshminë e dhënë në policinë për lidhjen e tij me Zhaneta Metanin, ka treguar një detaj se si burri i saj i tregoi për tradhëtinë e të dashurës së tij.

Ajo është shprehur se i ka thënë “le të të tradhtojë, në fund të fundit të dashur e ke“. Përpara hetuesve Vjollca Ademi tregon marrëdhëniet që ka pasur me Zhaneta Metanin dhe Kristinën.


Ajo thotë se nuk ka dashur që të ndërhyjë në raportin e Përparimit me 2 motrat. Vjollca Telo (Ademi) tregon se si e mori vesh vrasjen e Zhaneta Metanit.

Më datë 31 dhjetor ajo tregon se pasi bashkëshorti i tregoi për shqetësimin e lidhjes me Zhanetën, Vjollca ka dalë nga banesa për të bërë pazar.


Sipas dëshmisë, kur Vjollca u rikthye në shtëpi, nuk e gjeti Përparimin dhe menjëherë telefonoi Zhanetën.

Në telefon u përgjigj Anxhelo, djali i Zhanetës i cili u shpreh se Përparimi kishte shkuar në shtëpi dhe kishte vrarë të ëmën.

LEXO EDHE: 

Shitje fëmijësh, Prokuroria e Selanikut nis hetimet për vrasësin e dy motrave

1


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas