ShowBizz

Habit Robert Berisha: Nuk ka Covid-19, as nuk ka pasur kurrë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:40 - 22/05/20 |
mapo.al

Robert Berisha  ka habitur me deklaratën e tij lidhur me koronavirusin. Ai ka postuar një video-montazh të Kaney West duke e shoqëruar me muzikë popullore shqiptare dhe shkruan krahas videos se nuk ka pasur kurrë Covid -19 madje nuk ka as tani.


Image


‘S’ka koronavirus, as s’ka pas kurrë.Çohuni more shkojmë në Ulqin’ shkruan Roberti në postim.


Ndërkohë që në botë llogariten mbi 5 milion të infektuar dhe mbi 335 mijë të vdekur.
Etiketa: ,

Pas