Aktualitet

“Hajde bëj me ne betejën për demokraci”, Salianji fton Çurin t’i bashkohet PD


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:09 - 07/05/21 |
mapo.al

Sot në “Zonë e Lirë”, deputeti i sapozgjedhur i PD-së, Ervin Salianji ka debatuar me Arjan Çurin mbi zgjedhjet e 25 Prillit. Salianji i ka bërë ftesë Çurit që t’i bashkohet PD-së për të bërë betejën për demokraci.


Salianji: Po të them një gjë, hajde bashkohu dhe bëj betejën për demokraci. Mos thuaj që bëhet nga këtu. Po ta bëj ftesën drejt.


Arjan Çuri: Hiqni rrangallat njëherë se me ata rrangallat në një ekip unë nuk rri. Të më merrni gjakun mua dhe t’ia transfuzioni rrangallave.1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas