ShowBizz

‘Hajde foto dhe video me shumicë’, Luana i vë flakën ‘Instagramit’

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:18 - 09/05/20 |
mapo.al

Moderatorja Luana Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, kryesisht në ‘Instagram’.


Ajo vazhdimisht ndan foto apo video nga përditshmëria e saj.


As sot nuk kanë munguar por mesa duket moderatorja e ka kaluar pak ‘dozën’ e postimeve.


 


 

 

View this post on Instagram

 

Hajdee Foto / Video me shumice 😛 my super glasses by the one & only @optika_1 🦋

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Ajo shfaqet shumë sexy me një fustan blu i cili nxjerrë në pah linjat trupore të Luanës.

 

View this post on Instagram

 

Blue 🦋 Ps. Fustani eshte dizenjuar nga ekipi i “LuanaStore” dhe rri perfekt ne trup.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Komentet kanë qënë të shumta si nga kolegët dhe nga fansat, duke i vënë në dukje se duket shumë e bukur.

 

 

View this post on Instagram

 

Golden Award #Blessed 🥇

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

See the source image

See the source image


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas