ShowBizz

“Hajde preke zemër”, Françeska Jaçe ka bërë gjoksin operacion?

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:48 - 24/09/18 |
mapo.al

Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe është gjithnjë në qendër të vëmendjes duke sjellë gjithmonë foto provokuese, në pjesën më të madhe të të cilave ekspozon format e saj.


Kjo ka ndodhur edhe në foton e fundit ku Françeska ka veshur një bluzë e cila i tregonte gjoksin pasi ishte disi transparente.


Kjo bëri që mes ndjekësve të lindin dyshime se ish-banorja e shtëpisë së famshme mund të ketë bërë gjoksin operacion.


Njëri prej fansave të saj i shkruan:


Ke filluar të nxjerrësh gjoksin e bërë tani, nuk mbahesh më.”
Dhe Françeska ia kthen duke i kërkuar t’ia prekë dhe duke e quajtur “zemër”.

Mirëpo fansi këmbëngul tek idea se ajo e ka të bërë gjoksin.

Ai i shkruan:

E ke fjalën që të shoh a është i bërë? Apo që të them tek cila klinikë e ke bërë?”
Modelja ia kthen:

Kur ta bëj do ta prekësh dy herë.”

<
>
1-66-1 12-16 france-2 franceska1-2 gtuitfl


Etiketa: , , , ,

Pas