Arkiva

Hajdutit i shkon ters, gjatë vjedhjes i bien pantallonat (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:30 - 16/12/19 |
mapo.al

Kamerat e sigurisë kanë filmuar një hajdut i cili me motor ndalon pranë një banesë për të vjedhur një pako e lënë para derës. Për ti bërë gjërat shpejt, hajduti merr pakon dhe vrapon drejt motorit, por pakoja duket se dëmtohet pasi nga ajo nisin të bien rroba dhe dhe sende të tjera.Pasi vendos pakon në motor hajduti kthehet për të marrë sendet që kanë rënë në tokë. Nuk mbaron këtu.  Hajdutit i bien pantallonat dhe me pantallona nëpër këmbë vrapon të hipi në motor për tu larguar.


Pronarët e shtëpisë në Colorado ia dërguan pamjet policisë për të ndihmuar në identifikimin e hajdutit që këtë herë nuk i shkoi mirë vjedhja.
1

Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas