ShowBizz

Halloween/ Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina në krah të Neymar e Mbappe


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:28 - 03/11/19 |
mapo.al

Dy kushërirat Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj e kanë festuar Halloween-in në Paris. Gjatë festës ato janë takuar me dy yjet e futbollit, Neymar dhe Kylian Mbappe, të cilët ishin të maskuar.


Beatrix ka ndarë një fotografi me Anxhelinën në krah të dy futbollistëve në rrjetin e saj social ‘Instagram’.

Ndërkohë foto është publikuar në ‘InstaStory’ edhe nga Mbappe, i cili ka 35.4 milionë ndjekës.


2
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas