KMR

Halloween-i në Londër, i ‘frikshëm’ dhe shumë ‘hot’
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:06 - 01/11/18 |
mapo.al

Anglia dhe në veçanti Londra, janë epiqendra e festave që marrin trajtën e shthurjes sa herë që ka Halloween. Kjo pasi të rinjtë vërshojnë në mbrëmje rrugëve të qytetit duke pirë e më pas duke “poterosur dynjanë”.


Mijëra të rinj u dyndën në bare dhe klube në të gjithë Anglinë për të festuar Halloween-in.


Të veshur me kostume që ishin sa të frikshme, aq edhe seksi, ata nuk i kursyen skenat e nxehta dhe sksin në ambiente publike, pijet alkoolike, e madje edhe narkotikët, duke pasur nevojë edhe për ambulancë.


“Daily Mail” ka shpërndarë një mori fotosh nga ajo që cilësohet si festa e “frikshme” por që në orër e para të mëngjesit degjeneron në një orgji në ambiente publike.


Fotot po bëjnë xhiron e botës dhe ato tregojne jo vetëm kostumet seksi të vajzave, por dhe shfrenimin e të rinjve.

<
>
5643450-6341023-image-a-76_1541059439707 5643452-0-image-a-11_1541056723655 5643454-6341023-image-a-74_1541059429146 5643456-6341023-image-a-58_1541058728404 5643458-6341023-image-a-41_1541058210958 5643460-6341023-image-a-71_1541059002189 5643462-6341023-image-m-50_1541058344375 5643464-0-image-m-15_1541056859352 5643466-6341023-image-a-32_1541057396966 5643470-6341023-image-a-55_1541058419107 5643474-6341023-image-a-51_1541058349506 5643476-0-image-a-16_1541056866442 5643480-0-image-a-4_1541056496704 5643482-6341023-image-m-40_1541058202539 5643484-6341023-image-a-56_1541058463724 5643486-0-image-a-72_1541059002192 5644658-6341023-image-a-85_1541060054396 5644676-6341023-image-a-102_1541060804497 5644680-6341023-image-a-83_1541059985260 5644686-6341023-Portsmouth_was_abuzz_with_Halloween_revellers_last_night_includi-a-98_1541060750340 5644698-6341023-image-a-91_1541060524821 5644718-6341023-image-a-117_1541061796122 5644736-6341023-image-m-116_1541061589432 5644744-6341023-image-m-114_1541061567213 5644780-6341023-image-a-108_1541061515241 5644786-6341023-image-a-107_1541061467494 5644802-6341023-image-m-105_1541061414306 5645142-6341023-image-m-101_1541060790459 5645180-6341023-image-m-97_1541060743929 hallo

 


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas