Politika

“Hap gojën sa do…” Salianji nxjerr përgjimet e reja për Alizotin…


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:16 - 16/10/18 |
mapo.al

Deputeti Ervin Salianji ka publikuar sot disa përgjime të reja, mes Fredi Alizotit dhe disa personave të tjerë, ku flitet sërish për një pagesë.


Salianji deklaroi se këto përgjime, tregojnë se Alizoti është aktori i sajuar nga Rama dhe është paguar nga Taulanti nga Librazhdi dhe Ardi Veliu nga Delvina.


Deputeti i PD, bëri publik disa nga telefonatat e përgjuara ku citoi ndër të tjera: Hap gojën sa do, i tha shoku nga Librazhdi.“Përgjimi i bërë më 27 maj, 3 ditë para se aktori i Ramës të rekrutohej bën këtë bisedë të përgjuar nga Prokuroria e Përgjithshme me vendim gjykate”, u shpreh Salianji.
Përgjimet“Më është ofruar një gjë e mirë nga ana tjetër”

“Të mora se bëra një muhabet me shokun tim nga Librazhdi, i kishte thënë ai shoku nga Librazhdt hap gojën sa do”

“Më mirë bëj një vit burg dhe marr ato që më takojnë, sesa të rri kështu”

1


Etiketa: , ,

Pas