ShowBizz

“Hape këmbët, ja kalove të gjithave”, Bleona bën për një lekë fansin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:58 - 23/08/19 |
mapo.al

Bleona Qereti është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare, e cila prej vitesh është zhvendosur në Amerikë, ku po vazhdon karrierën në muzikë, por edhe në kinematografi. Së fundmi, Bleona ka pasur një debat në rrjetet sociale me një fans.


Në një foto që ka publikuar këngëtarja, një djalë i ka shkruajtur: “Hape këmbët dhe ua kalove të gjithave”. Ky koment nuk është pritur aspak mirë nga këngëtarja, e cila i ka publikuar në Instastory fjalët e tij bashkë me emrin dhe i ka kthyer përgjigje.


“Këmbët unë i hap vetëm kur jam e detyruar t’u bëj sh…ën në kokë robve si puna jote. Është e vetmja mënyrë që të mos lagem vetë”, ia ka kthyer Bleona fansit. 


Etiketa: , , ,

Pas