Aktualitet

Haradinaj: U munduan të më shantazhojnë mua e Kosovën, ua dhashë fytyrës
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:01 - 13/12/19 |
mapo.al

Kryeministri në largim, Ramush Haradinaj, në emisionin “A Show”, me Adi Krastën, të transmetuar në televizionin T7, ka thënë se e ka çliruar shtetin nga ata që u munduan që të shantazhonin atë dhe shtetin e Kosovës.


“Unë e kam çliruar shtetin prej atyre që janë munduar që të më shantazhonin mua dhe të tjerët, të shantazhonin shtetin e Kosovës. Ua kam jep fytyrës shantazhin”, është shprehur Haradinaj.


“Gjatë mandatit tim si kryeministër unë dola kundër SHBA’së, Mogerinit, taksës, të gjithëve, pra për mua 100 mijë vota janë shumë dhe jam falënderues”, tha ndër të tjera Haradinaj.
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas