Aktualitet

Harron zjarrin hapur, shpërthen bombula në banesën e 76-vjeçares në Berat


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:11 - 31/01/21 |
mapo.al

Një bombol gazi ka shpërthyer ditën e sotme në një banesë në Berat. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “30 vjetori” në Berat, në banesën e një të moshuare që jetonte e vetme.


E moshuara kishte harruar tenxheren në zjarr dhe e kishte zënë gjumi. Fatmirësisht 76-vjeçarjaka shpëtuar pa lëndime teksa dëmet materiale janë të shumta. Banorët njoftuan policinë dhe zjarrfikësit pasi dëgjuan shpërthimin.


1

Etiketa: , ,

Pas