ShowBizz

Harry dhe Meghan hapin dyert e shtëpisë…për një kauzë të rëndësishme

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:13 - 10/10/19 |
mapo.al

Princ Harry dhe Meghan Markle ka hapur dyert e shtëpisë së tij për herë të parë, për një kauzë mjaft të rëndësishme. Ai ka mirëpritur në të këngëtarin e njohur Ed Sheeran, në kuadër të Ditës Botërore të Shëndetit Mendor.


“Është Dita Botërore e Shëndetit Mendor. Duam të sigurohemi që jo vetëm sot, por çdo ditë të kujdeseni për veten, familjen dhe ata përreth jush. Nuk është nevoja të vuani në heshtje. Tregojeni si ndiheni, pyesni dikë si po kalon dhe dëgjojeni. Kërko ndihmë kur të duhet dhe ki parasysh se në këtë jemi të gjithë bashkë”-shprehet Princ Harry në videon e cila tashmë është bërë virale.


Risjellim në vëmendje se çifti mbretëror, së bashku me Princ William dhe Kate Middleton, janë bërë pjesë gjithashtu e një reklame ku në fokus është shëndeti mendor.
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas