Aktualitet

Hazard del zbuluar, pozon me fanellën e Real Madrid


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:16 - 01/06/19 |
mapo.al

Eden Hazard i tha lamtumirë Çelsit pas fitimit të Europa League, dhe tashmë belgu është gati të transferohet tek Reali. Menjëherë pas finales, Hazard ka udhëtuar drejt Marbejas, në Spanjë, ku po kalon disa ditë pushime. Por, në disa foto të publikuara nga “The Mirror” të premten, ai u kap mat teksa bënte foto me një nga kamarierët e resortit.Ky i fundit, i zgjati një fanellë të Real Madrid, dhe bashkë me të shkrepën disa foto. Siç shkruan “Mirror”, kamarieri, tifoz i Barcelonës, me shaka e kishte pyetur nëse në vend të Realit, do të bashkohej me Barcelonën, por përgjigja e Hazard kishte qenë: “Jo”, si për të treguar se zyrtarizimi tek Reali është vetëm çështje ditësh./PanoramaSport1

Etiketa: , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas