Sport

Hazard gjen golin e parë me Realin, shënon nga jashtë zone (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:24 - 07/08/19 |
mapo.al

Eden Hazard ka gjetur golin e parë me fanellën e Real Madridit, në ndeshjen ndaj Red Bull Salzburg. Belgu shënoi pas një asisti të Benzemas.


Real Madridi është duke zhvilluar një ndeshje miqësore përballë Red Bull Salzburg, dhe spanjollët janë duke fituar me rezultatin 1-0.


Autori i golit ishte pikërisht blerja më e madhe e kësaj vere, Eden Hazard, i cili shënoi një super gol nga jashtë zone.1


Etiketa: , ,

Pas