Kryesore

“Hedh gurin e fsheh dorën”, Basha: Rama kërkon të përçajë opozitën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:37 - 03/07/20 |
mapo.al

Kreu i PD, Lulzim Basha, i ftuar në ‘Zonë e Lirë’ këtë mbrëmje, tha se pas kërkesës për ndalimin e koalicioneve zgjedhore qëndron dora e Edi Ramës.


Basha tha se kryeministri hedh gurin e fsheh dorën dhe e bën se ka frikë nga zgjedhjet.


Më tej, lideri demokrat tha se Rama do të tentojë çdo ditë të përçajë opozitën, deri sa të largohet nga qeveria.

1


Etiketa: , ,

Pas