Aktualitet

“Heronjtë e vërtetë”, Elvana Gjata dedikim mamasë së saj

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:10 - 11/05/20 |
mapo.al

Elvana gjithmonë e ka ruajtur me fanatizëm jetën private.


Por kësaj here nëna e saj ka qënë shtysë që këngëtarja ta ‘thyente’ këtë rregull.


Me rastin e ditës së nënës ajo ka zgjedhur t’i dedikoj disa fjalë mamasë e cila është me profesion mjeke.


 


 

Kjo e fundit duke qënë pjesë e uniformave të bardha po qëndron prej kohësh në frontin e parë të luftës me Covid -19.

See the source image

Askush nuk do të dojë ndonjëherë aq shumë sa mamaja jote. Falenderim dhe përulje për të gjithë doktorët dhe infermierët për gjithçka që kanë bërë dhe bëjnë ende për ne në këto kohë të vështira. Heronj të vërtetë. Dita e nënës, Donika”, ka shkruar Elvana përkrah imazhit të mamasë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on


Etiketa: ,

Pas