Aktualitet

Hetimet për Maradonën, mjeku falsifikoi firmën e pacientit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:48 - 23/01/21 |
mapo.al

Nga Argjentina vijnë detaje të reja rreth vdekjes së Diego Armando Maradonas. Ndërsa vazhdon hetimi për vrasje nga pakujdesia të legjendës së futbollit, çështja bëhet gjithmonë e më komplekse dhe nuk mungojnë të papriturat rreth shëndetit të Pibe de Oro në muajit e fundit të jetës.

Në disa dokumente të rëndësishme, të sekuestruara në studion e mjekut të tij personal, Leopoldo Luque, është evidentuar se firma e pacientit të famshëm është e falsifikuar.


Mjeku rezulton i regjistruar mes personave të dyshuar për shkaqet që sollën ndarjen nga jeta të Maradonas.

1Etiketa: ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas