Aktualitet

Hidhet nga lartësia, 63-vjeçarja nga Tirana përfundon në spital


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:17 - 09/03/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë.

Sipas policisë, një 63-vjeçare është hedhur nga lartësia, ndërsa ndodhet në spital.


Ngjarja ndodhi në rrugën “Muhamet Gjollesha”.
NJOFTIMI I POLICISE


Në rrugën “Muhamet Gjollesha”, është vetëhedhur nga lartësia shtetasja T. Ç., 63 vjeçe, e cila banonte e vetme në banesë.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes ku paraprakisht dyshohet se vuante nga probleme të shëndetit mendor.

1


Etiketa: ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas