Aktualitet

Hidhet shorti i Champions League, Bayern kundër Lazios, PSG sfidon Barcelonën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:24 - 14/12/20 |
mapo.al

Hidhet shorti i UEFA Champions League për fazën e 1/8. Kampionët në fuqi të Bayern Munchen do të ndeshen me italianët e Lazios.

Duel me mjaft peshë është ai mes finalistëve të sezonit të kaluar, PSG të cilët do të përballen me Barcelonën që këtë vit s’po kalon një formë të mirë.


Në letër sfidë të lehtë do të ketë Juventus kundër Portos.

Sfidë mjaft interesante është ajo mes Atletico Madrid-Chelsea dhe Leipzig-Liverpool.Përballjet e tjera janë Borussia Monchengladbah-Manchester City, Atalanta-Real Madrid, apo dhe Sevilla-Borussia Dortmund.


1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas