Aktualitet

Histori e pazakontë – Ndërton tunelin e tradhtisë për të takuar të dashurën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:46 - 30/12/20 |
mapo.al

Një histori e pazakontë tradhtie dhe dashurie është zbuluar ditët e fundit në mediat në Meksikë, ku një murator kishte ndërtuar një tunel poshtë shtëpisë së tij, i cili lidhej me shtëpinë e fqinjës së tij të martuar, të cilën e kishte të dashur.


Muratori i njohur me emrin Alberto kishte arritur të ndërtonte vendkalimin sekret për të takuar të dashurën e tij, Pamela, në qytetin e Villas del Prado në Tijuana, ndërsa bashkëshorti i saj ishte në punë si roje sigurie.


Çifti ia kishte dalë të mbante sekrete lidhjen jashtëmartesore, derisa një ditë burri i Pamelës i zbuloi pasi u kthye herët në shtëpi.Jorge pa dikë në banesë që më pas u zhduk dhe më pas gjeti pas kolltukut një tunel, të cilin pasi e ndoqi e çoi në banesën e fqinjit të tij, Alberto.
1
Etiketa: , , ,

Pas