KMR

Historia e pabesueshme: A nuk thonë që fëmijët i mbron Zoti?


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:04 - 30/07/18 |
mapo.al

Një bebe i mbijetoi në mënyrë të habitshme një aksidenti horror në Brazil.

Një grua në javët e fundit të shtatzënisë ishte pasagjere në një kamion, kur ndodhi aksidenti i tmerrshëm.


Përplasja ishte kaq e fortë, sa bebja u shkëput nga mitra e nënës dhe përfundoi në bar.
Nëna humbi jetën, por bebja është në gjendje të mirë.


Ekipet e shpëtimit e dërguan beben në spital dhe tani ajo quhet Giovanna, që ndryshe do të thotë e mbrojtur nga Zoti.


Autoritetet nuk e kanë identifikuar akoma mamanë e vajzës.

Ndërkohë shoferi i kamionit është arrestuar dhe akuzohet për vrasje.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas