Arkiva 2

Historike, vendoset një rekord i çmendur në Botëror

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:56 - 28/06/18 |
mapo.al

Në këtë Botëror janë thyer shumë rekorde dhe janë vendosur shumë statistika interesante.


Panama ka kaluar në avantazh kundër Tunizisë dhe me golin e shënuar është vendosur një tjetër rekord.


Për herë të parë në histori të gjitha ekipet kanë shënuar të paktën dy gola.


Ky botëror nisi shumë i vakët me pag gola, por më pas filluan që të shpërthenin.Etiketa: , , ,

Pas