Aktualitet

“Home Concert”, bashkon Kidën dhe Yll Limanin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:34 - 08/05/20 |
mapo.al

Nesër ora 21:00, do t’i dedikohet të gjithë personave që janë izoluar. Këngëtarët e njohur për publikun, Yll Limani dhe Kida do të hyjnë live në Instagramin e Vodafone Albania, duke mbajtur “Home Concert”.


See the source image


Lajmin e bëri të ditur vetë Ylli përmes një postimi në profilin e tij.


 


See the source image

See the source image

See the source image

 

 

View this post on Instagram

 

nothing, working, chilling🙊

A post shared by KIDA (@kida) on


Etiketa: ,

Pas