Auto

‘Honda NSX 2019’, më sportive se kurrë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:40 - 14/09/18 |
mapo.al

“Honda NSX” ka përmirësuar vetitë e saj “atletike” me një seri modifikimesh që klientët e supersportives hibride japoneze do t’i shijojnë duke nisur nga fundi i këtij viti.


Ndryshimet te “NSX 2019” janë përqendruar në shasi, motor dhe në aspektin estetik.


Në pistën e Suzukës, testimet e ndryshimeve ishin shumë të suksesshme, pasi “Honda NSX” e re e ka përshkuar cirkuitin 2 sekonda më shpejt sesa “Honda NSX” paraardhëse.


<
>
honda1 honda2 honda3 honda4 honda5 honda6 honda-lajmi
CLOSE
CLOSE
Pas