Horoskopi

Horoskop, kush janë femrat që meshkujt tmerrohen prej tyre?


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:19 - 21/11/21 |
mapo.al

Të gjithë shenjat e horoskopit kanë cilësitë e tyre me të mirat dhe mangësitë.


Sipas astrologoëve femrat që i përkasin shenjave të Binjakëve dhe Akrepit, janë femra inteligjente, të guximshme dhe me qëndrimin e tyre ua fusin frikën meshkujve deri në palcë.


BinjakëtNëse ju jeni të rrethuar nga femrat e kësaj shenje të horoskopit, atëherë ju e dini që ata duan të jenë në qendër të vëmendjes, të kenë vendimin kryesor pothuajse në gjithçka. Të gjitha këto karakteristika mund të jenë një shtesë në sfera të ndryshme të jetës, kryesisht në biznes, dhe disa njerëz thjesht kanë frikë prej saj.
AkrepiMe to, meshkujt  thjesht nuk kanë shans. Sepse ato janë në gjendje vetëm me një shikim të shkatërrojnë mburojën e paprekshme të një “super heroi” dhe e bëjnë që të harroj krenarinë dhe egon mashkullore. Me të nuk ka diskutim, sepse ajo gjithmonë ka argumente të forta dhe të pakundërshtueshme në duart e saja.

8


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas