Horoskopi

Horoskopi, 21 shtator 2019/ Shenjat me fat për ditën e sotme





Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:15 - 21/09/19 |
ro ot

Dashi


Dite shume zakonshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ndiheni mjaft mire pranë partnerit tuaj dhe do dashuroheni me te pa dorashka. Beqaret do kenë mundësi me shumice për te gjetur princin e tyre te kaltër. Jeta do iu ndryshoje menjëherë. Financat nuk do i mbani dot te ekuilibruara. Do iu pëlqejnë disa objekte te shtrenjta dhe nuk do i rezistoni dot tundimit.


Demi


Here do jene t përkujdesur, te vëmendshëm dhe do ia shprehni ndjenjat partnerit dhe here do debatoni me te për tema delikate. Dita do jete e paqëndrueshme, por fatmirësisht do mbyllet pozitivisht. Beqaret nuk do e kenë mendjen tek dashuria sepse do jene te zënë me çështje te tjera. Financat do jene goxha te trazuara. Kujdes me çdo shpenzim qe do kryeni.


Binjaket

Dite mjaft e bukur dhe e mbushur me surpriza te shumta kjo e sotmja për te dashuruarit. Çdo gjë do shkoje ashtu si ju e kishit menduar kështu qe shfrytëzojeni çdo sekonde. Beqaret do bëjnë çdo lloj sakrifice vetëm e vetëm për te takuar princin e tyre te kaltër. Ne planin financiar do keni fat dhe do arrini ta përmirësoni ndjeshëm situatën.

Gaforrja

Me ne fund do mbarojnë grindjet dhe mosmarrëveshjet ne jetën tuaj ne çift dhe ju do mund te merrni fryme lirisht. Edhe pse do keni ngarkese ne pune do e gjeni kohen e përshtatshme për te kaluar me te dashurin e zemrës. Beqaret do kenë takime, por nuk do i pëlqejnë aq sa duhen ata persona. Ne planin financiar nuk duhet te nxitoheni për asgjë sepse mund te gaboni rende.

Luani

Jeta ne çift do influencohet pozitivisht nga yjet. Nuk do jeni me posesive dhe do tregoheni shume te kujdesshëm me çdo gjë qe do i thoni partnerit. Beqaret do joshin dhe njëkohësisht do joshen nga te tjerët. Te shumta do jene mundësitë për te filluar një lidhje. Financat do i menaxhoni me shume maturi dhe kujdes. Nuk pritet as problemi me i vogël ne këtë sektor.

Virgjeresha

Çiftet nuk do kenë një dite pozitive sot. Nuk do kuptohen për asgjë me njeri-tjetrin dhe kjo do sjelle vështirësi ne komunikim. ne rastin me te keq qëndroni larg nga tjetri dhe reflektoni. Beqaret nuk do kenë kohen e nevojshme për te dale neper takime, por papritur dikush do shfaqet ne jetën e tyre. Ekuilibri financiar nuk do ketë asnjë tronditje apo vështirësi.

Peshorja

Te gjithë çiftet qe kane pasur një jete te trazuar duhet te marrin disa vendime sot. Nuk ja vlen me t’i shtyjnë gjerat kot se koti. Për beqaret priten takime te veçanta te cilat nuk duhen humbur për asnjë lloj arsyeje. Ata do kenë një dite shume pozitive. Ne planin financiar do keni përmirësime te menjëhershme te situatës dhe do ndiheni mire për këtë fakt.

Akrepi

Do bashkëpunoni mjaft me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do i zgjidhni te gjitha pengjet dhe problemet qe keni pasur. Te dy do keni te njëjtat ide dhe mendime. Beqaret do kenë komplekse pa fund dhe nuk do arrijnë dot te afrohen me dike. Mos kërkoni perfeksionin. Financat do i stabilizoni, por fale ndihmës se miqve dhe te afërmve tuaj.

Shigjetari

Do zgjidheni me humor te keq gjate kësaj dite dhe marrëdhënia ne çift nuk do jete aspak e mire. Shpesh do i qaheni partnerit dhe ndonjëherë edhe do debatoni ashpër me te. Beqaret do kenë ndryshime te mëdha ne jetën sentimentale. Me financat duhet te bëni me shume kujdes se kurrë. Po shpenzuat kuturu do ngeleni shpejt pa para ne xhep.

Bricjapi

Mjedisi yjor do favorizoje mosmarrëveshjet dhe hatërmbetjet ne çift sot. Do kërkoni gjera te pamundura nga partneri juaj dhe nga ana tjetër do kërkoni gjithë kohës te dale e juaja. Beqaret do jene pa fat dhe do mbeten serish vetëm. Situata financiare do filloje dalëngadalë te përmirësohet, por kjo nuk do te thotë qe ju te bëni te gjitha shpenzimet e nevojshme menjëherë.

Ujori

Duhet ta dëgjoni me tepër partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe jo te bëni gjithçka sipas mendjes suaj. Vetëm ne këtë mënyrë do ruani një klime te ngrohte dhe harmonike. Beqaret do jene sensuale dhe do joshen nga shume persona. Do e kenë ata ne dore se ke te zgjedhin me pas. Te ardhurat do jene goxha te mira. Ne këtë sektor nuk do keni për çfarë te shqetësoheni.

Peshqit

Rrahjet e zemrës do jene shume te forta gjate kësaj dite për te gjithë te dashuruarit. Edhe ata qe kane pasur mosmarrëveshje do i zgjidhin dhe do jene me te qete. Beqaret nuk do duan te flirtojnë me askënd dhe do mbyllen ne vetvete. Financat do jene goxha te stabilizuara, mbase për disa mund te ketë edhe ndonjë përmirësim te vogël.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas