Horoskopi

Horoskopi, 22 shtator 2021 – Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën tuaj


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 00:57 - 22/09/21 |
mapo.al

Hëna e re dhe kalimi i Diellit po ndryshojnë gjërat pak për disa shenja. Por si do të kalojë dita juaj këtë të mërkurë? Cilat do të jenë shenjat e preferuara të yjeve në këtë 22 shtator? Ndiqni parashikimin e yjeve nga astrologu më i njohur në Itali, Paolo Fox


Dashi
Jeni duke përjetuar një situatë ku maturia është thelbësore. Kjo ka të bëjë edhe me dashurinë edhe me punën, kini kujdes.


Demi
Këtë të mërkurë 22, diçka mund t’ju ​​bëjë të humbisni durimin dhe, duke mos dashur të acaroheni, mund të kaloni në përplasje, ndaj përpiquni të qëndroni të qetë. Edhe në punë, duhet të përpiqeni të qëndroni të fokusuar tek gjërat që duhet të bëni.Binjakët
Periudha e krizës e përjetuar deri më tani mund të kalojë lehtësisht. Më në fund po gjeni ekuilibrin e duhur.Gaforrja
Duhet të gjeni pak paqe me veten tuaj, pasi duket se e keni humbur prej shumë kohësh. Shmangni përfshirjen në polemika, por si në dashuri ashtu edhe në punë ju duhet të zgjidhni disa probleme të vogla.Luani
Më në fund një ditë pozitive pas kaq shumë çështjeve kritike. Mos u dekurajoni, por përfitoni nga kjo ditë dhe shijojeni atë

Lexo edhe :  Horoskopi, 17 shtator 2021 - Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën tuaj

Virgjëresha
Edhe sot dita nuk shkon për mirë, por nuk keni pse të mërziteni për këtë. Vazhdoni kështu dhe do të shihni që së shpejti do të dilni prej gjendjes së trishtuar që ju ja kapur.

Peshorja
Prej disa kohësh nuk keni qenë në gjendje të menaxhoni mirë të gjitha angazhimet. Po e mbingarkoni veten. Do të duhet të bëni një zgjedhje të vështirë në ditët në vijim.

Akrepi
Në sajë të Venusit ndjenjat tuaja janë kthyer në ekuilibër. Kurse në punë duhet të shmangni përqëndrimin e tepërt në çështje me pak rëndësi.

Shigjetari
Po përjetoni një periudhë që ofron shumë mundësi si nga pikëpamja e punës ashtu edhe nga ajo emocionale, përfitoni prej saj.

Bricjapi
Hëna është e disfavorshme për ju, ndaj dhe grindjet në dashuri rriten gjithnjë e më shumë. Kushtojini vëmendje sesi do të lëvizni edhe në punë, pasi edhe aty gjërat nuk janë fort mirë.

Ujori
Ndiheni shumë produktivë në punë, por ndonjë lajm i pakëndshëm mund të komprometojë ecurinë tuaj. Duhet të gjeni ekuilibrin e duhur mes punës dhe jetës.

Peshqit
Mund të ketë probleme në raportet në çift, por asgjë të pakapërcyeshme. Në vend të kësaj, përpiquni t’i kushtoni më shumë vëmendje parave, ato duhen shtuar, jo pakësuar.

1


Etiketa: , ,

Pas