Aktualitet

Horror në Greqi! Burri godet gruan me sëpatë në mes të rrugës (VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:02 - 11/08/20 |
mapo.al

Një ngjarje e rënda ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në zonën e Kalitheas në Greqi, ku një 67-vjeçar ka qëlluar disa herë me sëpatë bashkëshorten e tij, 55 vjeç.


Mediat greke raportojnë se ai ishte i dehur.


Dyshimet e para janë se 67-vjeçari filloi ta gjuante gruan pasi ajo i kishte kërkuar divorcin.


Pavarësisht plagëve, 55-vjeçarja arrin të dalë nga shtëpia, por bashkëshorti e ndjek dhe e qëllon sërish në mes të rrugës. Sipas mediave burri pasi ka kujtuar se gruaja kishte humbur jetën ka goditur veten.


Banorët kanë njoftuar policinë. Të dy janë transportuar në spital, ku po kurohen për plagët e marra.


Etiketa: , ,

Pas