Aktualitet

Horror në Greqi! Djali ther nënën dhe njofton vetë policinë: E vrava


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:44 - 02/09/21 |
mapo.al

Një krim makabër ka ndodhur në Greqi pasditen e sotme. Mediat në vendin fqinj shkruajnë se një 48-vjeçar vrau me thikë nënën dhe më pas njoftoi vetë policinë duke u dorëzuar.


“Unë vrava nënën time” – tha autori, që dyshohet se vuante nga probleme psikologjike kohët e fundit.


Policia arriti me shpejtësi në vendin e ngjarjes duke gjetur brenda shtëpisë 86-vjeçaren pa shenja jete të mbuluar me gjak dhe djalin që e vrau që i qëndronte pranë duke mbajtur thikën në duar.1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas