KMR

Horror në tualetin e avionit, stjuardesa shtanget kur gjen…

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 16:33 - 26/07/18 |
mapo.al

Një foshnje e vdekur u gjet e braktisur brenda tualetit të një avioni.


Trupi i foshnjës u gjet në një fluturim të AirAsia që u ul në Nju Delhi të mërkurën, tha policia dhe linja ajrore.Sipas policisë, një ekzaminim mjekësor i kryer në aeroportin e Nju Delhit ka konfirmuar se foshnja ka lindur i vdekur në bordin e avionit.


Një oficer në stacionin e policisë në aeroport tha se gruaja, e cila dyshohet se ka lindur foshnjën, është ndaluar nga policia për t’u marrë në pyetje.

“AirAsia” tha se, i porsalinduri u gjet i vdekur nga stafi i bordit ndërsa po përgatiteshin për uljen e avionit.


Etiketa: , , ,

Pas