Aktualitet

Horror para parlamentit në Beograd, vetëvritet me armë zjarri 50-vjeçari

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:18 - 23/01/20 |
mapo.al

Një 50-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri para godinës së parlamentit serb në Beograd. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:40. Viktima mësohet se e ka qëlluar veten me një plumb në gojë në shkallët e parlamentit, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.


Policia ka rrethuar zonën, ndërsa trupi i pajetë u transportua drejt morgut me autoabulancë. Grupi hetimor po mbledh provat në vendngjarje për të përcaktuar shkaqet dhe rrethanat e incidentit të rëndë.

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas