Kryesore

Humb jetën nga Covid-19 përgjegjësi i qarkullimit rrugor në Shkodër
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:57 - 12/08/20 |
mapo.al

Shefi i qarkullimit rrugor në Shkodër nuk e ka fituar betejën me Covid-19.


Safet Morina ishte prekur nga koronavirusi dhe ndodhej në spital i intubuar. Fatkeqësisht ai nuk ia ka dalë ta mposhtë virusin e rrezikshëm.


Lajmi është konfirmuar edhe kolegë e miq të tij nëpërmjet mesazheve në rrjetet sociale.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas